Proje Hakkında

HEM GÜZEL SÖZÜMÜZ VAR, HEM DE SÖZÜ GÜZEL SÖYLERİZ

Uluslararası Genç Derneği olarak, “niyet önderliği” ufkuyla kurulduğumuz günden bu yana yerel, genel ve uluslararası arenada, eğitim, kültür, küresel vizyon, gönüllülük gibi alanlarda birçok faaliyete imza atmaya ve birbirinden nitelikli projelere öncülük etmeye devam ediyoruz.

“Dünya Bizi Bekliyor! “mottosuyla, yeryüzünde iyiliğin, güzelliğin, sevginin, anlayışın, kolektif enerjinin ve gönüllülüğün bayraktarlığını yapabilme adına bitmek tükenmek bilmeyen bir aşkla koşturmaya gayret ediyoruz.

Şimdi sizlerle yeni bir projemizi paylaşmak isteriz: Türkiye GENÇ’leşiyor!

Uzun zamandır, gençlik çalışması yapan ve Türkiye’de nitelikli bir neslin yetişmesi konusunda dert sahibi olan birçok kuruluştan, birçok öncü insandan şu şekilde talepler alıyoruz:

“Hem güzel sözü olan, hem de sözü güzel söyleyen insanlar var mı, buyursunlar gelsinler, kendilerini dinleyelim.”

Bizlere ulaşan talepler doğrultusunda, birçok genç dostumuz, birçok kıymetli isim, Türkiye’nin her yerinde konferanslar vermeye, samimi bir şekilde davetlere icabet etmeye başladı. Gidilen yerlerden çok olumlu geri dönüşler alındı, GENÇ söyleşiler adeta bir mektep vazifesi gördü.

Artan davetler ve ilgi vesilesiyle, “güzel sözü olan, sözü güzel söyleyen” kıymetli isimlerin ilk kısmını tüm Türkiye ile paylaşmak istedik.

Dileğimiz güzel sözlerle dünyamızı daha da güzelleştirmek, bilgi ve tecrübelerimizi gönüllü bir şekilde daha fazla gençle paylaşmak.

“Yazan ve Konuşan” bir gençliğin hayaliydi bizimkisi, GENÇ Dergisi vesilesiyle “kalem ehli” bir gençliğe öncülük edilmiş oldu, şimdi de “kelam ehli” bir gençliğin güzel örnekliğine talibiz, bu uğurda yeni bir projeye bismillah diyoruz.

Aramızda olmak ve tüm Türkiye ile gönüllü bir şekilde bilgilerini, tecrübelerini paylaşmak isteyen herkese kapımız açıktır. Bu projemiz, “sözü güzel söyleyen, güzel söz söyleyen” insanların  aktif katılımlarıyla genişleyecektir.

Projemizin hayırlara vesile olmasını dileriz.

Not: Davetlerinize göre sağlıklı planlamalar yapılacaktır.

Davet ve organizasyon için:

Ömer Taha BAYRAK

+90 538 260 3131

omertahabayrak@gmail.com